Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet? Nagyon bizonytalan...

Sikerülhet? Nagyon bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

aug 27.én vettem be az utolsó foggátlóm. 31.én megjött szept3.án elmúlt a megvonásos vérzésem. azóta gyakran együtt vagyunk a férjemmel, mert babát szeretnénk. szerintetek mikor van az embernek ilyenkor peteérése?

az első fiúnknál, szintén gyógyszer elhagyása után estem teherbe, az első probálkozás alkalmával. valahogy akkor sokkal jobban tudtam mikor kellene együtt lennünk. de most oylan bizonytalan vagyok 3 kalkulátor is mást mutat. az egyik 14.ére teszi az ovut. a mási 13 ra. a harmadik pedig azt tanácsolja hogy 8.ától 11ig legyünk együtt?:) szerintetek? mikor lene érdemes? köszönöm előre is a válaszokat:)


2014. szept. 10. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha kétnaponta együtt vagytok, nem tudtok lemaradni. Másrészt miért hisszük még mindig, hogy a kalkulátor megmondja, mikor ovulálunk? :)

Most abszolút nem lehet tudni, van, akinek fogi gátló után hónapokig várnia kell a normális ciklusokra. Az, hogy régen úgy volt ahogy, max. bizakodásra adhat okot, de garantálni nem tud.

2014. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt javasolta, hogy foggátló után még 3 hónapig várjunk a babával, hogy tényleg helyreálljon a ciklusom. Amúgy semmi gond nem volt vele már az első hónapban sem. Legyetek együtt kétnaponta az a tuti :)
2014. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a dr hogy probálkozhatunk.első terhességemnél is igy csináltuk.csak akkor magabiztosabb voltam, mint most
2014. szept. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!