Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap véletlen elszakadt a...

Tegnap véletlen elszakadt a gumi és az egész belém jött. Estefele elkezdtem szédülni és azóta is meg fáradt vagyok. Mitől? (19. napon voltam)

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
biztos sokáig szexeltetek és kifáradtál!!miért mit gondolsz,te már a terhességet az első óráktól érzed?álltalában 4.hétig nincs is semmi tünete a terhességnek!
2008. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem a terhességtől ha erre gondolsz. A rosszullétek kb. 3-4 hét után jelentkeznek.
2008. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

CSak azért szédülhettél, mert jött egy hidegfront ma.

Terhesség :

szex-megtermékenyülés 1-2 nap alatt.-eddig semmi tünet nem lehet.

beágyazódásig további 8 nap, aztán a méhben van a baba és még pár nap mire a hcg megemelkedik és ilyen tünetet okoz!

tehát még pár hét...

Hogy most mitől vagy fáradt azt nem tudom mire fogni, de az nem lehet a baba miatt.

2008. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attol füg hány napos a ciklusod. ha 30 akkor igen lehet baba. ha 28 akkor már nemvaloszinü
2008. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!