Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm után 3 nappal...

A menstruációm után 3 nappal feküdtünk le a barátommal. A gumi elszakadt. Mikor észrevettük gyorsan jó alaposan lefürödtem belül is kimostam magam szappannal is. Mekkora az esélye h terhes legyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
belül szappannal? ugye viccelsz? szerinted a szappan spermaölő? a petevezetékedből csak nem mostad ki őket?menstruáció után kezdődik ráadásul a termékeny időszak. nem biztatlak, de remélem ugy alakul, ahogy szeretnéd.
2009. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ovuláció (peteérés vége, és kilökődés) kb. két menstruáció között félúton történik (kb. 2 héttel utána), szóval nem valószínű, hogy érett petesejt volt benned.
2009. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: de azért kivételek történhetnek, mindenképp csinálj tesztet. Vagy (azt hiszem) az ügyeleten 72 órás tablettát is kérhetsz.
2009. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tehát attól függ, milyen hosszuk a ciklusaid és hány napos a menstruációd...
2009. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha 6napos mondjuk a mensid és 3nappal utána csináltátok, a spermiumok több napig is elélhetnek benned, tehát a 9-12napig, az már a peteérés környéke...
2009. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Több napig élhetnek? De a női ivarutak savas kémhatású váladékot termelnek, amitől megpusztulnak. Az a néhány db, ami meg esetleg mégis túléli, nem mozog annyira, hogy termékenyítőképes legyen.
2009. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mikor fürödtem a nagy része kifolyt. nyugi nem dugtam fel a szappant nem vagyok hüje, és azt sem hiszem h spermaölő. sajnos nem az. nem tudok elmenni az ügyeletre mert a szüleim nem tudhatják meg ezt. szal ez sajnos kilőve. reménykedem hogy nem lesz baba mert nem terveztük. egyébként a mensesem 29-30napos ha ez segít valamit az egyik válaszolónak.
2009. dec. 24. 10:58
 8/10 A kérdező kommentje:

ja elnézést rosszul írtam. a ciklusom 29-30napos.

a mensesem 4-5

2009. dec. 24. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:

a petevezetékekben nincs savas kémhatás. hm, ha minden elpusztulna a savtól, egy kisbaba sem születne. még egyszer a vezetékben 2-3napig sőt, egy hétig is élhetnek:természetesen a lány spermiumok.lásd babatervezok.otthona net

példagörbék szerencsés találattal.

erre csak a 72órás tabi hathat.kivánom, legyen szerencséd.

2009. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és még elfelejtettem, termékeny időszakban a női ivarutak kedveznek a spermiumoknak, a nyálka segiti őket az előrejutásban. a savas csak a gyenge egyedeket pusztitja el.biológia.
2009. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!