Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos a hüvelyzuhany? Ti...

Hasznos a hüvelyzuhany? Ti milyen idöközönként használjátok?

Figyelt kérdés
Irjatok le létszi minden fontosat rola.Köszi
2010. jan. 19. 08:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Intimzuhanynak jo a Lactacyd?
2010. jan. 19. 08:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Teherbeesésig minden menszesz után használtam, tehát havonta egyszer, és a Colpo Cleaner Laktózt. Azért ezt, mert ebben tejsavbaktériumok vannak, amik helyreállítják a hüvely egészséges flóráját.


A hüvelyt mosni, tisztítani nem kell, mert öntisztuló.


Mióta terhes vagyok, nem használtam, mert terhesség alatt tilos.

2010. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Csatlakoznék az előbbihez, de másféle tisztálkodó szerrel semmiképpen ne zuhanyoztass,mert felborul a hüvely ph-ja és sok kellemetlenséggel járhat.
2010. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor jo a lactacid femina?Ha egy héten egyszer használom az sok?Ki mit ajánl?Köszi
2010. jan. 19. 11:02
 5/8 A kérdező kommentje:
A nögyogyász dokim mondta hogy használjak és hogy lactacidot!Mert mindig van valami folyásom,pedig már kezeltek vele.
2010. jan. 19. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:

A Lactacid márka intim szappana itt sokaknak nem jött be, de a barátnőm nőgyógyásza neki is ezt a márkájú hüvelyzuhanyt ajánlotta nőgyógyászati műtét után.


Azt mondanám, hogy használd igény szerint, és minél ritkábban. A heti 1 szerintem még elmegy - bár biztos van, aki nem ért egyet velem, és minden másnap csinálja.

2010. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mit ajánlok: gyógyszertári tejsavas irrigáló folyadékot.
2010. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi,de akkor nem értem hogy a dokim mért ezt ajánlotta?
2010. jan. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!