Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tablettát írtak...

Clostilbegyt tablettát írtak fel nekem, a szexuális együttléteket hogyan csináltátok, milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Teljeskörű hormon vizsgálaton, pajzsmirigyen is túl vagyok, Pco-s vagyok, na meg a menzeszem ritka jelenség.


A pontos kérdésem az, hogy a doki elmondta, hogy a ciklus 5.napjától kell szednem 5 napon át, és utána 10. naptól minden nap szexeljünk.


Szerintetek ez okés?

Vagy ti mennyit kufircoltatok?


2011. szept. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig míg bele nem őszültünk:D Komolyra fordítva a szót, minden nap, volt, hogy hajnalban keltünk fel, hogy ne maradjon ki egy nap se. Egy adagot szedtem be, ugyanígy, mint neked kell, az "eredmény" két éves:D
2011. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt az utasítást kaptuk :)
2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kösziiii... akkor kb 2-3 hét múlva küldjétek a pozitív hullámokat, hogy legalább 1 db produktum legyen :D:D:D

Mi meg dolgozunk :D

2011. szept. 13. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szintén pco, évi 3-4mensi. clostival első honapban terhes lettem.ugyangy szedtem mint te. 10naptól mi 2naponta voltunk együtt, +ovutesztelem.15napon volt ovulációm, aznap együtt voltunk még pluszban(előző nap is) s sikerült:)))drukkolok!
2011. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

végigolvastam a régi kérdéseket, 95%-ban sikerült, szóval nagy reményeim vannak, majd megírom :)

köszönöm a válaszokat :)

2011. szept. 14. 08:47
 6/9 adriennjeni ***** válasza:
Sok Sikert!
2012. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen , jelenthetem, hogy 35 hetes terhes vagyok :)

kislányunk lesz :)

és jó, hogy minden nap csináltuk, mert nem a 14. napon volt a PÉ, hanem kb 1 héttel később :)

(mondjuk kicsit elgépiesedett a szex, a sok meló mellett,de összejött :) )

2012. máj. 22. 19:39
 8/9 adriennjeni ***** válasza:
Jajj de jó! Gratulálok! Remélem nekem is összejön lassan. :D
2012. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

drukkolok akkor én is neked ismeretlenül :)


mi azon röhögünk férjemmel, hogy ha majd kérdezgeti a gyermek, hogy ő hogyan készült, akkor mit mondjunk majd neki?

mert gondolom valami baromira romantikusra fog számítani, mi meg gyakorlatilag arra törekedtünk, hogy 1 perc alatt leadja ember minden nap a megfelelő minőségű, és mennyiségű anyagot :D:D:D


na... sok sikert, és jó kufircokat :D

2012. máj. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!