Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az FLP-s Multi Macától születh...

Az FLP-s Multi Macától születhetnek ikreim?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata?
2010. jan. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szedtem hónapokig,nemhogy ikreim,de gyerekem se született.Ez egy étrendkiegészítő,nem hormonkészítmény.Vitaminokkal feltölt,de nem ettől függ,hogy teherbe esel-e,vagy lesz-e gyereked.Ha egészséges vagy,Macca nélkül is lesz babád,de lehetnek akár spontán ikreid is,ha a génjeitekben benne van.

Az orvosi hormonkészítmények viszont okoznak/hatnak ikerterhességet,mivel több pete is érHET a hatásukra,de a Macca csak felkészíti a szervezeted a babavárásra.Sok sikert!

2010. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Te, mármint a kérdező nő vagy, vagy pedig férfi?

Mert a Multi Maca az potencianövelő, férfiaknak találták ki!!! :D

A nőknek a Royal Jelly van, plusz persze még a többi vitamin, étrendkiegészítő (ásványianyag tabl., zöldségtabl., halolaj kapsz. stb.).

2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, a macát szedheti nő is, teljesen helyreállítja a hormonszintet, rendezi a nemi szervek működését ezáltal segíti a terherbeesést, és mégsem hormon. Nyugodtan szedheted..
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Értem. A férjem lassan 4 éve FLP-s termékforgalmazó, igazgatói szinten van. Tőle kérdeztem meg. De a 3. válaszoló biztos jobban tudja.
2010. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor más katalógusokat osztogatnak, mert nekem is van termékrészletező és abban nőknek is lehet szedni.. de most elbizonytalanítottál..
2010. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
A termékrészletezők nem hivatalos FLP anyagok, hanem magánkezdeményezések, amelyekbe akármit bele lehet írni.
2010. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!