Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 9-én volt a második...

Május 9-én volt a második missed. ab-om juni 30-án volt az első menzi műtét után rendes volt ahogy azelőtt volt! Most viszont már 9 napja késik. Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

2 tesztet is csináltam egyet délután egyet reggel és mind kető negatív:(

a hasam fájdogál és álmos is vagyok egész nap!


2008. aug. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz mindenképpen! Valószínű még nem állt be rendesen a vérzésed!
2008. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia...Nekem május 28-án volt missed ab-om.

Azóta július 18 vagy 19 .én jött meg.Most ugyebár 15.-e körül kéne h megjöjjön de egyenlőre semmi.A hasan nekem is fájdogál.Bár én nálam ez egy kicsit kacifántos mert én azóta voltam újra a nőgyógy osztályon hasfájás miatt és találtak valamit amit nem tudják hogy mi.Mostkell majd visszamennem dokihoz.

Én tanácsolom neked hogy menj orvoshoz.Ne adj isten valami probléma legyen.És részvétem a babáért:(

2008. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

folyamatosan hívom telefonon a dokimat de nem veszi fel így nem tudok menni hozzá!ma arra gondoltam elmegyek egy közeli sztkba hogy megmézzék mért nem jön meg,lehet baba is!

sajna nekem már a második baba ment el,nagyon vágyunk már egy kistesóra!

Neked is minden jot kívánok!:)

2008. aug. 9. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
köszönöm:)
2008. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!