Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mennyi idő múlva...

Ilyenkor mennyi idő múlva lehet pontos terhességi tesztet csináltati?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az aktus, azaz 13-án. A menstruáció várhatóan 2 hét múlva lesz, azaz szeptember 23-26. A beágyazódás az 12 nap + 2-3 nap mire kimutatható a vizeletből(legalább ezt olvastam). De azt is hallottam hogy célszerű megvárni a menszesz végét hogy pontos legyen az eredmény..Szóval akkor most azt a 14napot kell megvárni, vagy a menszesz végét? Egyébként ennyi idő után ultrahanggal is ki lehet vizsgálni, vagy csak ilyen 1-2 ezer FT-os terhességi tesztekkel?
2014. szept. 14. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a várható mensid elmarad tesztelj!Addig nem érdemes,mert lehet fals eredmény.

Ultrahangra még nem érdemes menni ilyen korán.

Terhességi tesztet tudsz venni regisztráció nélkül is a teszveszen kb 50ft/db.Hibátlanul működik ugyan azon az elven mint a 800forintos.Sok sikert!

2014. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miröl beszélsz? Milyen menzesz vége? Ha megjön a menzeszed minek teszt?


Amugy igen, várd meg hogy megjön-e. Ha megjön akkor nem vagy terhes. Ha nem jön meg akkor tesztelj

2014. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és pont jó lesz az 500 Ft-os teszt is. ;-)
2014. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg az 50 forintos is, igen. :)
2014. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jo csak olvastam olyat hogy valkinek pl 3 hónapig megjott a menszesz, es terhes volt, azert kerdem
2014. szept. 14. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:

#2-es drága :) nekem szépen rendesen megjött a "menszeszem" mikor terhes voltam!!!!!!! Csak annyit vettem észre, hogy állandóan sírnék, csináltam tesztet a menszeszem 3-4. napján és pozitív lett!!!

21hetes km :)

2014. szept. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, nem ez a nagy átlag.
2014. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig várok egy hetet a teszteléssel.most is így vagyok majd csak a héten fogok valamikor. Sajnos nekem nagyon pontatlan a ciklusom.
2014. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Énnis így gondoltam, hogy ez nem a nagy átlag, mégis terhes vagyok :)

Nem kell lepontozni mert válaszoltam rendesen a kérdésre!

2014. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!