Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor már pontos a terhessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már pontos a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Augusztus 12-én voltam együtt a barátommal. Tegnap teszteltem először és negatív lett. Ilyenkor már pontos az eredmény? Xepil-t használtam. Válaszokat előre köszönöm.

2014. aug. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2014. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14-én este volt vérzésem és keddig tartott. Igazából biztonságképp csináltam mert előbb jött meg 4 nappal mint kellett volna és kevesebb is volt valamivel bár színre állagra stimmelt. Lehet ez amiatt volt mert előtte februárban voltam utoljára fiúval (előző barátom) akkor vesztettem el csak kiderült hogy mással is kavart nem egyszer így szakítottunk. Most van megint barátom és vele most voltam először.
2014. aug. 30. 17:39
 3/3 A kérdező kommentje:
* 19-e (kedd) tartott
2014. aug. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!