Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szerintetek ez negatív...

Ti szerintetek ez negatív ugye negatív? Megijedtem mert halványan látok egy másik csíkot.

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 14. 21:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Huhh mindenki azt írja pozitív:) Esküszöm akkor én tök vaksi vagy:D Nekem mind negatívak!!!
2014. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem én is vak vagyok. Egy másik kérdésnél eskü láttam a második csíkot....senki más nem látta. Itt én semmit nem látok, mások látják. :)
2014. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nincs ezen semmi, de csinálj másikat reggeli elsőből
2014. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Amondó vagyok én is hogy negatív. Ma reggel megnéztem okával a tesztet. Inkább száradási csík ha van is valami, mert nem egyértelmű... Azt hittem tegnap rosszul leszek, így hanyagolom picit a dolgot, a homokba dúgom a fejem taktikát választom pár napra. Majd idővel tesztelek, most nem tudok már ezzel foglalkozni, nem is akarok, nincs rá erőm.
2014. szept. 15. 20:02
 25/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett.
2014. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!