Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert lehet hogy 3 pozitiv...

Miert lehet hogy 3 pozitiv utan egy szinte teljesen negativat teszteltem egy masik teszttel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utolso 3 napban csinaltam minden reggel egy tesztet mind egyforma mono teszt szepen latdzik mindegyiken a masodik csik rozsaszin is erre ma reggel csinltm egy gravi-hcg tipusut es azon korubelul csak ha nagyon nagyon nezem akkor latszik vmi de az is nagyon halvany es rozsaszinnek nem mondhato. Barnazasom volt par napig a heten aztan abba is maradt mara nem varom. Tudom nem szabadna mindennap tesztelni csak mar nagyon izgulok es nagyon megorultem h szepen ltszanak a csikok. Lehet a mono teszt hamarabb mutatja mint a gravi? Szokott ilyen lenni?

2014. júl. 12. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet más a tesztek érzékenysége? Elmaradt már a mensid?
2014. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idös terhes lehetnél, de azt tudni kellene minden nönek, hogy a terhességek 50%-a megszakad az elsö 6 hétben azért, mert a magzat nem tud rendesen fejlödni.

Régebben ezt nem vette észre senki, mert nem voltak tesztek (ilyenkor "késett" a menzesze a nönek), ma meg ezzel stresszelik magukat.


Könnyen lehet, hogy nálad is ez van, a megtermékenyített pete elhalt, és ezért csökken a hormonszinted.

2014. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, de ne izgulj... erős x-epil, nagon halvány gravi, aztán még erősebb x-epil... :D Nyugodj meg.. senkinek nem ajánlom a gravit....
2014. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden teszt más, simán mutathat negatívat vagy halványat az egyik, míg a másik erősebb. Ha ma kellene megjönnie, akkor ez még bármi lehet. Szerintem várj pár napot és csinálj egy tesztet újra, reméljük sikerül megtapadnia és minden ok lesz. :)
2014. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kedves kérdező? :)
2014. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!