Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu mikor húzza be az...

A ciklus.hu mikor húzza be az alaphőt és az ovulációt? Gondolom az ovut csak utána tudja. , de mi alapján számolja az alaphőt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Összeadja a ciklus első felének hőadatait, majd elosztja a ciklus első fele napjainak számával, gondolom. :-) Azaz átlagol.


Ovu után húzza be mindkettőt.

2010. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi. Még kezdő vagyok, nem értettem, az enyémen miért nincs egy vonal se...:)
2010. jan. 19. 15:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a hő alapján húzza be az ovut, vagy ovutesztet is figyelembe vesz?
2010. jan. 19. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a hőt veszi figyelembe, sajnos. Így jöhet ki olyan baromság, mint itt a második válaszoló harmadik görbéjén: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. A ciklus.hu szerint a 12. napon volt az ovu, a valóságban azonban a 20. napon. Nyák is, teszt is, görbe is szépen mutatja. Ráadásul ha az ember lánya hihetne a ciklus.hu-nak, akkor ennek a nőnek 21 napos luteális fázisa lenne, ami létezhetetlen... :-(
2010. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!