Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beagyazodásra vagy...

Lehet ez beagyazodásra vagy babára utaló jel?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan ota folyamatosan szurkal az alhasamba, faj a fejem es folyamatosan csak ennek de nem lakok jol semmivel. Az ovulaciomat mindig megereztem hasonlo alhasszurkalas miatt de az sosem tartott ennyi ideig.. Mostanaban nagyon sokat alszok es megis faradtan fejfajassal kelek. Vasarnap kellene megjonnie a mensimnek de idegesit ez a dolog foleg h GYOGYSZERT szedek (iamna 75mg/20mg-t).
2014. szept. 15. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Várd meg, hogy elmaradjon a menszid akkor tesztelj. Fölösles még ezen stresszelned magad, főleg ha jól szeded a gyógyszert nem ez volt az első hónapod és nem szedtél antibiotikumot, nem volt hányásos hasmenéses betegsèged.
2014. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha gyógyszert szedsz, akkor hogyan érzed meg az ovulációt?? Hiszen a gyógyszer megakadályozza a peteérést, tehát nem érezheted. De amúgy ez még bármi lehet, nekem is voltak ilyen tüneteim múlt hónapban, mégis megjött. Bár én gyógyszert nem szedek.
2014. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4honapja szedem a gyogyszert es mindennap beszedem csak meg nem igazan szoktam meg es nem mindig ugyanabban az idopontban.. alapbol delutan szedtem de volt h csak este tudtam. Az ovut meg addig ereztem amig nem szedtem a gyogyszert. Es eloszor azt hittem h valami nem oke a gyogyszerrel es azt erzem de azon az idon mar amugy is tul lennek meg az nem tartott ennyi ideig soha. Vasarnap kell megjonnie ugy h majd kiderul de koszi a valaszokat! :)
2014. szept. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!