Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, a leirtak...

Mikor teszteljek, a leirtak szerint?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A 3. babaval probalkozunk a parommal. Az elso ketto rogton elso honappban sikerult. Most is ez az elso honap. Holnap vagy csutortkon kene megjonnie... Az a baj hogy igazabol nem tudom.. Szedtem fogamzasgatlot majdnem 2 honapig. Elotte 28 naposak voltak a ciklusaim,kozben meg utana 24 naposak. Egesz eves atlagot nezve 26napos Csinaltam multhet penteken, meg vasarnap egy tesztet ami negativ. (babas mamas oldal azt mutatta elso teszt akkor van ciklus szerint). Igazabol feltunt hogy mar egy hete tobbet jarok pisilni (fajdalom nelkul) Hanyinger, edesseg utani vagy. Es erzem neha a mehemet mint regen amikor terhes voltam,szokott szurkalni a petefeszkem, neha olyan megjon erzesem van,de el is mulik. Hat lehet bekepzelem mint ha a cicim is nagyobb lenne. Most mikor csinaljak tesztet? Ez a 2 is elbizonytalanitott..szomoritott... Agusztus 23-an volt utoljara mensim, elotte Julius 30, elotte Julius 6. es junius 7-e. Szoval juniustol nezve 28nap,24 es 24 napos ciklus.. Ha tudtam volna ,hogy majd 2 honap kulon let utan ujra babat akarunk, biztos nem szedem a fogamzas gatlot... Ja es a homersekletem 37.2 este 37.7. De alt. 37.2

2014. szept. 15. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor teszteltem amikor már 4 napja késett, szerintem az a tuti de ha nagyon nem bírod akkor sztem már csütörtökön tesztelhetsz :)
2014. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jol el siettem az elozo 2 tesztet.... :D :( Remelem pozitiv!!! :D
2014. szept. 15. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy hetes késés után tesztelek. Elméletileg a héten. Nekünk is a harmadik babánk lesz. :-)
2014. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha néha 28 napos ciklus is előfordul nálad, szerintem várd meg a 28 napot - az szombaton jár le. Ha addig nem jön meg, egyrészt elég nagy az esély a babára, másrészt már biztos eredményt mutat a teszt.

Egyszer én is azt hittem, hogy terhes vagyok, még enyhe hányingerem is volt, de csak annyi volt, hogy még nem állt be szülés után pontosan ugyanannyi napra a menzim.

2014. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!