Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek még?

Szerintetek teszteljek még?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek ultrahangra,az orvos tapintással nem érzett semmit. Két tesztem is pozitiv lett eddig. Alig birom kivárni a jövö hetet,legszivesebben mindennap tesztelnék,hogy biztos pozitiv e még. Más is volt/van igy?
2014. aug. 28. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a pozitív teszt után 3 hetet vártam mire elmentem az orvoshoz, pont emiatt, mert nem akartam ezen stresszelni magam. Tesztből is csak egyet csináltam, nem láttam értelmét többet csinálni, hiszen már az első is pozitív lett.
2014. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges!
2014. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Gratula,én az első babánál minim 10 tesztet lőttem el mert nem hittem a szememnek.(8 hetesen elvetéltem ) Szerintem aznap tesztelj még egyet mikor mész a dokihoz és azt vidd el neki.

Én is amúgy alig birom szept. 7re nem várom és jók az esélyeim most egy újabb babára.

2014. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én 2 hét késés után mentem orvoshoz. Az első teszt elég halvány lett,ezért mielött mentem volna aznap reggel csináltam még egyet.


Nem tudom miért pontoztátok le az utolsót,én tök megértem. Mondom legszivesebben mindennap tesztelnék,hogy ott van e még a 2 csik :)

2014. aug. 28. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
2 hét késéssel is max 5 hetes lehettél. Korai ilyenkor még az orvos. Teljesen felesleges minden nap tesztelni, igazi pénzkidobás. Pedig a terhesség alatt és a baba születése után lesz 1000 ténylegesen fontos dolog lesz amire költenetek kell.
2014. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második teszt már erős lett?
2014. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat teszteltem mielőtt elmentem az orvoshoz, nézegettem ahogy erősödik. Addig még az uh-n nem láttam a lüktetni a szívecskéjét, ez volt az egyetlen bizonyítékom arra, hogy ő jól van, vagy hogy egyáltalán ott van. :) Szóval én megértelek. És valószínűleg nem a kidobott 300 forintos teszt miatt fog a baba éhezni remélhetőleg.
2014. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,a 2. erősebb volt. De még az is halvány volt,de pl szépen le lehetett fényképezni. Az elsőt eleg nehéz volt.


Sztetek lessz már szivhang? 7+1 hetes leszek ha minden igaz mire megyek

2014. aug. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!