Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességről szó?

Lehet terhességről szó?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek, de sajnos nem igazán mondhatom el hogy mindig időben szedném be. 1,5 éve szedem. Az a bajom, hogy a mensimnek majd kb 2 hét múlva kell megjönnie, de a cicim nagyon fáj, érzékeny, látszólag nőtt is, ami nálam szokatlan mert egy pár éve ugyanakkorák. Sokat görcsölgetek, tegnap pl egész nap görcsölgettem, kicsit leáll utána visszajön, este ittam gyógyszert (flector) 2 perc alatt ki is vitte de rá fél órára újra görcsöltem, ráadásul erősebben és nyilaló fájdalmam volt alhastól lefele. Fáj a derekam, a hátam. Fáradtabb vagyok, igazából nincs kedvem semmihez. Minden reggel éhesen kelek, eddig nagyon ritka volt ha így keltem. Nem tudom hogy most mi lehet velem. Tesztet csak holnap tudok elvileg csinálni, viszont nagyon idegesít már a helyzet. :/


N/23


2014. szept. 16. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de semmilyen fogamzásgátló nem 100%! Vegyél tesztet, de ha nem változik a helyzet, menj orvoshoz, nehogy bajok legyenek!

Én is szedtem régebben, nem mindig pontosan! Az nem okozhat óriási gondot, mert már van annyi a szervezetedben, hogy ne legyen baj!

2014. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!