Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után másnap érezhetek...

Az aktus után másnap érezhetek mellfeszülést terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tennem, h a párom nem bennem ment el és előtte fórró fürdőt vettünk, ami lehet hogy károsította a spermiumokat?
2010. jan. 19. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Aktus után másnap? dehogyis! nyugi ez tuti nem terhességtöl van.
2010. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhesség miatt tuti nem. Min. 7 napra van szüksé, hogy egyáltalán termelődni kezdjen a hcg, ami a tüneteket okozza. Mellfeszülést ált. ovu után a progeszteron okoz terhességtől függetlenül. Ha meg nem is...
2010. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy előttem már írták. Másnapra még nem is biztos, hogy megtermékenyült a petesejt, annak be is kell ágyazódnia stb, stb.
2010. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm szépen, nem is tudjátok, hogy menniyre megnyugtattatok...
2010. jan. 19. 19:12
 5/8 A kérdező kommentje:
csak az előváladéktól féltem nagyon, nehogy amiatt...
2010. jan. 19. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, de ez még nem azt jelenti, hogy nem is lehetsz terhes, csupán annyit, hogy most még nem lehetnek tüneteid..egyébként még azok nélkül is terhes lehetsz..ha kimarad mesid,az elvileg biztos jel..néha még az sem marad ki..tehát lásson orvos vagy pát hét múlva csinálj tesztet!
2010. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, de azért mégis megnyugtató, hogy ez nem amiatt van. köszönöm a válaszodat
2010. jan. 19. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az előző írta. Még ne nyugodj meg, csak ha megjön és negatív a teszted. Ne haragudj. Második voltam.
2010. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!