Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 7. napján mekkora az...

A ciklus 7. napján mekkora az esély a teherbeesésre? ( a ciklusaim 25-28 nap között mozognak mostanság, ebben a hónapban pl.27 napra jött meg a múlt hónapban 25- re )

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély!!

nekem is ilyesmi ciklusaim vannak....

így kb a 10. nap körül van neked is ovulációd,nem?

2014. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, mivel nem vagyunk konkrétan rajta a projekten, ezért sosem számoltam így ki! Viszont szoktam érezni, eddig mindig a 10. nap után ,de mostanában annyira össze-vissza jött meg ( 25 - 28 nap között )

Neked hányadik napon? Mit szoktál érezni?

2014. szept. 17. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
10. nap körül szoktam érezni! nagyon fáj, szúr a petefészkem,méhem. sokszor leülni is alig bírok aznap. de most ebben a hónapban alig fájt ... el is keseredtem.
2014. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!