Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 6án kellett volna...

Elvileg 6án kellett volna megjönnie de eznem pontos dátum mert rendszertelen a mensim. Terhes vagyok? De ha már terhes lennék kellene éreznem vmilyen tünetet? Mindenkinek jelentkezik vmilyen tünet vagy vkinek semmi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.Lehetsz terhes,de lehet, hogy csak a rendszertelen mensid játszik veled.Én vennék a helyedben egy tesztet,ebből már meglehet tudni.nekem nem voltak a mensi elmaradása után tüneteim.csak a szokásos mellfájás,has szurkálás.tehát én a tünetekből nemtudtam volna memondani magamról, hogy terhes vagyok.2 nap után nekem már kimutatta a teszt a terhességet.szerintem tesztelj.
2008. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány nap volt a leghosszabb ciklusod? Azt mindenképpen várd meg. A tünet jelentkezése nem kötelező!
2008. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak ezért nem merek még tesztet venni mert már csináltam 1et ,igaz hamarabb mint 6a,de negativ lett és elszomorodtam .1 picit várok még hátha jelentkezik vmi tünet.

Köszönöm!

2008. aug. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!