Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt ugye negatív?

Ez a teszt ugye negatív?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 19. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát első ránézésre ige, de ha picit megdöntöm a laptopot, akkor mintha látnám a 2.csíkot. Sztem 2 nap múlva tesztelj újat.
2014. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért nincs szemed???? Látsz rajta második csíkot vagy nem? Ha van második csík mégha halvány is akkor terhes vagy, ha nincs akkor nem vagy nagyon korán teszteltél.

Amúgy szerintem negatív de lehet korai a teszt és még azért negatív.

2014. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én mintha látnék ott valamit! Mikorra várod vagy nem várod?

Tervezett baba lenne? Örülnétek neki?

2014. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát most nem örülnék neki!
2014. szept. 19. 13:48
 5/18 A kérdező kommentje:
3-án megszakítással voltunk együtt, eltelt már két hét, mondom tesztelek... Van ilyen?
2014. szept. 19. 13:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az fiam fogamzásgátló mellett fogant.. Bármikor össze jöhet a megszakítás nem 100%os védelem! Előváladékban is lehet sperma! Tesztelj pár nam múlva aztán ha erősödik a vonal menj dokihoz!
2014. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a megszakítás nem védekezés így lehetsz terhes, meg azért függ a ciklus melyik napján voltatok együtt.

Én nem látok rajta csíkot, ki szokták tenni negatívba a képet állítólag úgy is látni ha van másik csík. esetleg érdemes megpróbálni...... meg várj 2 napot és tesztelj újra

2014. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Átraktam: [link]


Én ezen semmilyen második csíkot nem látok.

2014. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én sem látok semmit a negatívan, köszi amúgy a képet! Akkor száradási csík ugye?
2014. szept. 19. 13:59
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Ez a teszt negatív... Jó tanács ha nem akarsz/akartok babát!

Spirál,óvszer,fogamzásgátló,pharmatex hormonmentes fogamzásgátló,pesszárium,esemény utáni tabletta/ha elélvezne benned/... Vagy ne szexelj! Remélem tudtam segíteni!

2014. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!