Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek van tapasztalata,...

Akiknek van tapasztalata, szívesen várom segítséget. Negatív teszt ellenére fennállhat terhesség?

Figyelt kérdés

A történet elég hosszú, ez a hetedik hónap, amiben próbálkozunk a babával es egyben az első clostybegyt mentes hónap. Az utolsó ciklusok a következőképpen alakultak : 40,30,29

Ma pedig a 43. Napon járok. Tunetem igazából nincs, de a hőm fent van. Ebben a hónapban nem foglalkoztam ezzel, de a 31. Napon lett egy nagyon nagyon halvány tesztem aztán azóta mond negatív. Olyanok válaszait várom, aki esetleg negatív tesztek sora ellenére is terhes volt, vagy bármilyen tapasztalat! Előre is koszonom!



2014. szept. 18. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy negativ tesztem volt (x epil), mikor már terhes voltam, a többi pozitív, csináltam vagy 5öt egy hét alatt mire elhittem:-). Csinálj más típussal, akkor sztem biztosabb az eredmény, de sajnos ha mind negatív azóta akkor lehet, h még egy hónapot próbálkozni kell.:-(
2014. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.nekem mind a ket lanyomnal negativ lett az elso teszt.
2014. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!