Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt csak én gondolom igy?

Ezt csak én gondolom igy?

Figyelt kérdés

Minden terhesség más..még a folyás jellegére sem lehet azt mondani az elején hogy mindenkinek ugyanolyan. Valakinek tojásfehérje szerü,valakinek fehér vagy vizes. Legalábbis itt igy olvastam.

Valakinek még a nem várt előtt fáj a cicije,más meg elcsodálkozik rajta...


2014. szept. 19. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ezt csak én gondolom így" ?? Mármint azt,hogy minden terhesség más?! :) Elnézést csak nem igen értettem a kérdést! Nem csak te gondolod így:) Minden terhesség más mint ahogy minden nő,és szervezet más:) Csak a kérdést még mindig nem értem,bocsi lehet azért mert tiszta kóma vagyok ma:D

Üdv 27+5 hetes kismama

2014. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,hogy ide jövünk kommenteket olvasgatni..és egyik kismama azt mondja,hogy :fehérfolyásod van,terhes vagy,a másik meg hogy á nekem tojásos volt,nem vagy az. Én meg eddig (kis butus) azt hittem,hogy a folyás minden terhességnél egyforma,mint pl az a tény ,h elmarad a menszi:)

Gratulálok a bébyhez:)

2014. szept. 19. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
és akinek nincs folyása,az nem is terhes 28 hetesen?
2014. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, még az egyén életében is más. Nekem eddig 5 terhességem volt, mindet tudtam, de mindnek más előjele volt és más kimenetele is. Nem igazán lehet ráhúzni egy bizonyos sablon, ha erre gondolsz.
2014. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont erről beszélek!
2014. szept. 19. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Áhh most már értem:))

(Első vagyok)

Azt nem tudom,hogy kinek milyen pl a folyása,de biztos mindenkinek más:) Nekem pl sokkal több és sűrűbb folyásom van mint mikor nem voltam terhes,de ellenben lehet,hogy más kismamának nincs is folyása:) Valakinek egyáltalán nem fáj/fájt a melle, de nekem hát..... Azt hittem leesik:D

Én nem csodálkozom el,csak pl irigykedek picit mikor írják,hogy semmit nem éreznek se cici fájás,se hányinger se semmi,akkor gondolom magamban "Ahhh mázlista:D" :D

Pl anyum nem volt hányós "3-an vagyunk tesók" a nővérem sem hányt... Bezzeg én:)

2014. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) azért foglalkoztat a téma,mert görcsölget a hasam,szurkál a petefészkemnél,nagyon sokat eszek,fáj a cicim stb... de folyásom per pillanat nincs
2014. szept. 19. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
én ma teszteltem pozit,mensi előtti tüneteim vanak kivéve hogy semmi étvágyam (pedig ilyenkor aztán enék mindent) hajnalba felébredek és a reggeli hőm nagyon magas :)
2014. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok:) én még éjjel is arra ébredek hogy éhes vagyok :S
2014. szept. 19. 17:06
 10/13 anonim ***** válasza:
köszönöm :) az még jellenthet jót ;) én is úgy tudtam hogy a terheség csak megnövekedet étvágyal kívánóságal jár de kevesen tudják hogy étvágytalanság is jell lehet nálam pont ez van :) de én csak az egyik "ritka" esett vagyok ;) szúrkolok nagyon!
2014. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!