Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 24. ciklus napon halvány...

Ha a 24. ciklus napon halvány pozitívat teszteltem 10-es érzékenységű terhességi teszttel, akkor mikor lesz látható egy 25-ös teszten? Mikor csináljak legközelebb tesztet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 30 naposak.
2014. szept. 19. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:
A nem várt napján már kimutatja.
2014. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy halvány pozi tesztet csináltam 10-sel. azzal mentem orvoshoz is. egyáltalán nem csináltam másikat. a halvány pozitív is pozitív :)
2014. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

És neked látott is a doki valamit már az Uh-on?hányadik napon tartottál a ciklusodban amikor pozit teszteltél először? :)

2014. szept. 19. 21:37
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Az én halvány csíkom ilyen :S de pár nap múlva tesztelek újra!

2014. szept. 19. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:

ez a jó link (bocsánat):


[link]

2014. szept. 19. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
a nemvárt napján teszteltem, mikor reggel nem jött meg. Semmi más tünetem nem volt. Halvány volt, de jól látható pozitiv. ez volt a 28. ciklusnap. Egyálatalán nem csináltam másik tesztet. Kb másfél héttel később mentem orvoshoz, gondoltam, hogy akkor még nem lesz szivhang, de megnézte a doki, hogy valóban ott van-e aminek ott kell lennie. a 7. héten hivott vissza a doki, akkor már jó erős szivhang is volt.
2014. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem én is a nem várt napján fogok tesztelni :) most az Exepil tesztet vettem,ha jól tudom ez 25-ös érzékenységű teszt...
2014. szept. 19. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, 25-ös. nemvárt napján már a 25-ös is szépen mutathatja :) aztán már ne tesztelgess többet!
2014. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!