Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után mennyi tizedes...

Ovu után mennyi tizedes hőmérséklet esés fér még bele?

Figyelt kérdés
36.6-ról 36.3-ra esett vissza. számít, hogy tegnap hajnalban nehezen és sokára aludtam vissza?? Segítenétek?

2014. szept. 21. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyben nem láthatnánk? És mennyivel ovu után? szal kettő számból a ciklus valahanyadik napján ezt nem hiszem, hogy bárki megmondja.
2014. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


remélem, nincs veszve minden...

2014. szept. 21. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
ovu után a hőnek fent kéne maradnia... havid után is elég cik-cakos :S hol méred? és mindig ugyan aban az időben?
2014. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyanabban az időben nyelv alatt első sípolásig mérem. bár már kaptam tippeket, hogy higanyossal mérjem hüvelyben... :/ következő ciklust úgy kezdem szerintem...
2014. szept. 21. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
nem minden nőnek jó ugyanott... nekem pl. a higanyosal nyelv alatt ugyanilyen görbéket produkáltam,aztán áttértem hüvelyre és sokal szebb lett :) most digitálisal mérem de ugyan olyan szépek a görbéim mint higanyosal talán kicsit pontosabb és szebb is
2014. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:) akkor a próbálgatás lesz a nyerő. de ha nem tudok ennél szebb görbét?? akkor betegség lehet a dolog mögött.

a laborom teljesen jó.

annyi van hogy minden hétköznap 3:30-kor felkelek az ágyból és elköszönök a páromtól, mert ekkor jár dolgozni. Viszont van, amikor még fél 5kor is megnézem az órát. Nagyon nehezen alszom vissza. Mennyi a minimum ami kell mérés előtt? Olvastam 3-4-5 órákat, de nem mindegy..Mert beszéltük, hogy talán nem fog szólni ha indul, tehát nem kelek fel..végigalszom az éjszakát. Hátha szebb lesz a görbém.Ennél jobb nem jut eszembe...

Köszi a válaszokat :)

2014. szept. 22. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
6 óra folyamatos alvás kell :)
2014. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) akkor lehet, hogy " csak " ezen kell változtatni ?? :) :) de jó lenne :)
2014. szept. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!