Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki ugy hogy babat...

Volt valaki ugy hogy babat terveztek de a menstruacio elott mondjuk 3 nappal elkezdett verezgetni?

Figyelt kérdés

Majd kesobb kiderult hogy mar akkor terhes volt? Es ha igen akkor merte a hojet? Es milyen volt a verzese?vagy esetleg netan elvetelt? Barmi erdekel ezzel kapcsolatban mert hasonlo helyzetben vagyok

*nincs ekezetem,bocsi erte.Es koszonom a valaszaitokat elore is.



2014. szept. 7. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szioo

Erre en is kivancsi vagyok.en is ilyen helyzetben vagyok menses utan.terhes tunetek.

Itt a gyakorin utana olvasgatam kicsit es hat vanak akiknek meg egyszer megjott vagy normalan ahogy szokot vagy gyengeben .valaki meg csak barnazgatot.de nem lehetetlen ...hogy terheseg alatt menstrualni lehet.

Te is menstruacio utan vagy? Vanak tuneteid?

2014. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem hamarabb jött meg 3nappal. Elsö 2nap szinte epphogycsak a wc papiron volt valami. 3.nap azaz tegnap mar erösebb volt es ma meg ismet pöttyözes. Tünetem mar csak az enyhe hanyinger ha valami erös szagot erzek
2014. szept. 8. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Lett baba vegul?

2014. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lett akkor baba .. De kesobb igen :))
2016. ápr. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!