Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy baba össze...

Lehetséges hogy baba össze jött? Csak normális véleményeket kérek. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvasgattam és gondoltam kipróbálom mensi előtt 2 nappal. A méhszájamat egyáltalán nem érem el. Erre azt olvastam lehet baba is a dologba.

2014. szept. 23. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez önmagában még nem garancia a babára.
2014. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mit próbálsz ki előtte két nappal? Nem tudjuk, hogy összejött-e a baba. 50%. Vagy igen, vagy nem.
2014. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nagy arccal kiírni, hogy csak normális véleményeket kérsz ,az megy, de a kérdést kiírni normálisan, na az már nem.


Vicces.

2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mesu elején is fent volt a méhszájam. Ez azért pontatlan, mert oké, hogy jön megy a ciklus alatt, csak van, akinek lassabban és van, akinek nem.
2014. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tapogasd a méhszájadat, ha babát akarsz, mert elég csúnya fertőzéseket is fel tudsz így vinni. Ez nem kioktatás, csak jó tanács. Soha, de soha nem szabad vizsgálgatni, ha terhes leszel, akkor meg kifejezetten tilos is!
2014. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Micsoda? Hogy lehet normális választ adni arra, ha valaki ilyesmit kérdez. Emlékeztek arra a nőre, aki azt hitte, hogy a lila takaróból felmegy pár szál a MÉHÉBE és a gyereknek baja lesz tőle? Na, ez egy olyan kérdés:D


ne nyúlkáljál magadba a koszos kezeddel (igen, akkor is az, ha a Balea-s szappannal mosod 10 percig), mert megfertőzöd magad valamivel!

2014. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!