Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt barnázás,...

Menstruáció előtt barnázás, de a menzeszem 6 napja késik, terhességre utalhat ez?

Figyelt kérdés
Tabizok 2 ès fél éve, ez idõ óta van pàrom. Sajnos minden hónapban van hogy elfelejtem beszedni a tabit ès ilyenkor kimarad 2 nap, utàna.pedig pótolom. Sosem volt gond eddig. Ezúttal viszont kimaradt 4 nap és csak utàna kezdtem el megint pótolni. A múlthèt elejèn kb egy napig barnàztam. Csütörtökön kellett volna megjönnie, de még mindig semmi.
2014. szept. 23. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet! De egyébként ha ilyen kis feledékeny vagy akkor neked vannak kitalálva a telefonokra letölthető menstruációs naptár van bennük olyan funkció hogy minden ugyan abban az időben jelez hogy vedd be a tabit! Persze ha babát vársz akkor már mindegy! De ezzel a szervezetednek sem teszel jót! Nekem is volt ilyen. Elfelejtettem bevenni két nap harmadik nao megjött. Pedig csak 7szemet szedtem be.. Szoval jobban figyelj oda!
2014. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt ilyen naptàram a telefonomon egy ideig, aztàn vhogy törölte magàt. Egyik nap leakartam tölteni újra, de nem tudtam mert nincs hely a memória kàrtyàmon. A belsõ tàrhelyre töltené le, de azon annyira kevés alapból a hely.. bõvíteni pedig sajnos nem lehet. Egyèbkènt mèg nem szeretnènk gyereket. 22/N vagyok, pàrom 27.
2014. szept. 23. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor állítsd be az ébresztődet... Nem kell ehhez semmilyen app... Okostelefonok előtt is meg lehetett oldani azt, hogy a teló csörögjön.
2014. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez rendben van.. de kèrlek a kèrdèsre vàlaszoljatok.
2014. szept. 24. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd... A gyógyszert naponta kell bevenni. A betegtájékoztatóban benne van, ha egy szemet véletlenül nem vettél be, akkor meddig lehet pótolni, illetve lehet-e. Szerintem, hangsúlyozom, szerintem a 4 tabi már annyira sok, hogy úgy érzékelte a szervezeted, mintha a 7napos szünet lenne. Azt sem tudjuk, mit jelent a "pótolni". Hogyan? Egyszerre 4-t, vagy kettesével ,vagy szimplán folytattad, mintha mi sem történt volna? Egyiket sem tartom jónak, teljesen felborulhatott minden. Mindenestre, ha attól félsz, hogy sikerült teherbe esned, csinálj tesztet. De egy orvoslátogatás sem árthat meg.
2014. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkèppen fogok tesztelni. A pótolàs alatt azt èrtem hogy reggel illetve este szedek be egy szemet, amivel elmaradtam. Amikor pedig ahhoz a naphoz èrek amelyikhez egyèbkènt kellett volna akkor rendesen egyet szedek be estènkènt. Ha tegyük fel a 7 napos szünetet èrzèkeli akkor hogyan van?
2014. szept. 24. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
* Szeptember elsõ hetèben amikor nyaralni voltunk akkor volt az elmaradàs. A barnàzàs múlthèt elején. Ès múlthèt csütörtökön kellett volna megjönnie.
2014. szept. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!