Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napja késik a menzeszem,...

21 napja késik a menzeszem, de a tesztek negatívak. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Soha nem maradt ki menstruációm, általában napra pontosan szokott megjönni. Peteérés időszakában voltunk is együtt védekezés nélkül a párommal,nem terveztünk babát idénre, de nem bántjuk hogy így alakult.. Az együttlét után egy héttel 2 napig volt nagyon minimális rózsaszínes folyásom, amit én beágyazódási vérzésnek könyveltem el, aztán nem jött meg, már 3 hete ennek, de minden teszt negatív. Előfordulhat hogy a tesztek tévednének 6 hetesen is?Járt így valaki?
2014. aug. 21. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.


Jártam már így, kiderült, hogy a soron következő petefészkem elbambult és egyszerűen kimaradt abból a körből.

Se előtte, se utána nem történt ilyen. Az orvos mondta, hogy ha egyszer van ilyen, akkor sima "üzemzavar", előfordul, mincs teendő.

Most, pár évvel később sikerült néhány hónap alatt teherbe esnem mindenféle külső beavatkozás nélkül.

2014. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy nem :) Itt is volt olyan kérdező, akinek nem mutatta ki a teszt a várandósságot, ez olyankor fordul elő, hogyha a vese nem választja ki a Hcg hormont a vizeletbe, így vizelet teszttel nem lehet kimutatni, csak vérteszttel. Ennyi idő múlva már a doki is látná UH - n, úgyhogy szerintem keresd fel :)
2014. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltételezett peteérés (gondolom ovulációra gondoltál) vagy tuti??
2014. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hetes terhes voltam amikor nagyon halvány pozit teszteltem! Egymás után 4 et mert el sem hittem hogy pozi olyan halvány volt, 2 nap múlva mentem uh ra akkor mondtak hogy 6 hetes vagyok, mar szivhang is volt :) mondjuk tesztet is azert csináltam mert hànytam. Inna. Gondoltam hogy esteleg baba, és igen. A kislànyunk most 10 honapos :)

Mindenképp menj dokihoz, :)

2014. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na lányok, akkor vagy terhes vagyok, vagy nem, és ez biztos! :-) 28-30. között kéne megjönnie másodszor az eset óta, meglátjuk, aztán ha megint kimarad, majd megmondja a doki mi az oka. Addig meg próbálom visszafogni magam a felesleges tesztelgetésben, mert mostanában igen rákaptam :))
2014. aug. 21. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ėlő pėlda vagyok!!!

Amikor teherbe estem hiaba nem jött meg a teszt vėgig negativ volt!

7 hetes voltam amikor pozitiv lett a teszt orvostol meg kėrddeztem az okai hogy eddig miert nem mutata ki a teszt?

Vàlasza:a baba nem birt annyi hcg hormont termelni hogy vizeletben ki tudja mutatni a teszt!!

Akkinek ilyen sokat kesik megis negativ a teszt,erősen gyanitom hogy baba van a dologban!

2014. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Babócika válasza:
Soron következő petefészkem elbambult??? Nekem csak az egyik oldali működik, mégis menstruálok minden hónapban már több mint 20 éve....
2020. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!