Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehetek terhes vagy...

SOS! Lehetek terhes vagy mitol lehet ez? Nagyon felek

Figyelt kérdés

Vasarnap kellett volna megjonnie de n jott es semmilyen tunetem nincs mint amilyen szokott elotte. Szuz vagyok viszont pettingelni szoktunk baratommal de mindig figyelunk hogy ne keruljon ram

. Egybkent beteg voltam antibiotikumot szedtem egy hetig hetfon hagytam abba.



2014. szept. 24. 17:41
 1/6 anonim válasza:
59%
Igen, teher vagy az egész világnak.
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Nekem 16 éve koromban sokszor össze-vissza jött meg, napra pontosan soha nem tudtam, de még most sem, mert csúszkál napokat.


Amúgy nekem eszembe se jutott volna, hogy terhes lennék, mivel nincs rá ok.

2014. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nem került a vaginád közelébe a spermium akkor nem.
2014. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok. 11 eves korom ota van meg, de nem szokott kesni es ezert felek.
2014. szept. 24. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak pettingeltetek hidd el nem lehetsz terhes.. lehet az antibiotikum zavar be.. de okozhatja stressz is a késést és sok más is... ha 1-2 héten belül nem jön meg akkor érdemes elmenni orvoshoz... de azaz egy biztos, hogy nem vagy terhes :)
2014. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy nem vagy terhes, igaza lehet az elöttem szólónak az antibiotikum zavart be.. kizárt hogy ha nem élsz aktust terhes legyél ha csak valahogy nem jutattad a hüvelyedbe a spermiumot..
2014. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!