Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek igy terhes? FONTOS

Lehetek igy terhes? FONTOS

Figyelt kérdés
Szoval en meg szuz vagyok de az elozo ejjel a baratom berakta gumi nelkul , de nem az egeszet csak epp hogy az elejet mert mondtam neki ,hogy nem akarom hogy baj legyen ezert vegye is ki inkabb.Igy lehet akarmi? Max elovaladek kerulhetett belem ..eleg "vicces" lenne ha valaki ennyitol teherbe tudna esni de megis rettegek...

2014. aug. 10. 12:35
 1/9 RRR ***** válasza:

nem valószínű

de

ne kisértsétek a sorsot

2014. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kis esély van rá, mindenesetre simán elképzelhető, nem lehetetlen, szóval a helyedben vagy elmennék esemény utáni tablettáért, vagy gondolkoznék a leendő gyerekem nevén - ugyanis fel kell készülni a legrosszabbra. Hiába nagyon kicsi az esélye, ha pont te szívod meg, akkor nem fog megnyugtatni, mennyire nehéz így összehozni egy babát. Amúgy meg elárulom, ha a barátod bedugta, akkor már nem vagy szűz.
2014. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
már most terhes vagy, érzem h rúg a baba
2014. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy szólol , hogy már nem vagy szűz , mert BERAKTA. Teljesen mindegy , hogy csak félig , meg csak 2 mp-re.


Egyébként nagyon kicsi az esély rá , hogy terhes legyél.

2014. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval en meg szuz vagyok de az elozo ejjel a baratom berakta gumi nelkul"

:-D :-D :-D


Meg jeti is vagy, nem?

2014. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Voltál te már nőgyógyásznál életedben? Ha már felvilágosító órán nem...ELŐVÁLADÉK is okozhat terhességet. Remélem a kérdés feltevése óta felkerestél egy felnőtt/érett személyt a problémáddal kapcsolatban. Minden jót.
2014. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem is terhes vagy.
2014. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gond-terhes!
2014. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott a menstruaciom igy valoszinuleg nem vagyok terhes ,semmi jele sincsen ..a mellem se faj meg semmi
2014. aug. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!