Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam a 22. napomba....

Tegnap voltam a 22. napomba. A barátommal az aktus elején nem védekeztünk. A peteérésem már megvolt. Lehetek ettől még terhes? Lehet érezni amikor a petesejt megtermékenyül?

Figyelt kérdés
Ugye a peteérést úgy lehet észrevenni h 1-2 napig kocsonyásabb állagú fehérfolyás van?Ma éreztem már lent a hasam...Félek h ez a terhesség jele
2008. aug. 10. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha biztosan tudod, hogy peteérésed már volt, akkor elég kevés az esély egy újabbra! Ha csak az aktus elején nem védekeztetek, akkor az a minimális előváladék nem okozhat gondot!

Szerintem ugyan felesleges, de ha te úgy érzed, hogy megnyugodnál, akkor menj sürgősségi tabiért.De mégegyszer hangsúlyozom, szerintem teljesen szükségtelen! És ne stresszeld magad, mert attól még késhet is menzid!!!

Nyugodj meg, nem lesz baj!

Peteérés környékén valóban tojásfehérjeszerű, nyúlós folyást lehet tapasztalni.

2008. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetsz!

A peteérést mindenki máshogy észleli, valaki sehogy, de hogy a folyás kocsonyás lenne, azt nem tudom..van akinek sűrűbb fehér, ilyen-olyan, de nem tudhatod biztosra, hogy ebben a hónapban csak egy peteérésed volt...havonta több pete is érhet, általában ebből egyik domináns, mely könnyebben megtermékenyíthető, de ez nenm zárja ki hogy a többi petesejtből lesz-e valami...ez pl ha egy napon belül érik több petesejt, akkor kétpetéjű ikrek lehetnek, a domináns több eséllyel marad meg, míg a másik felszívódhat(ez a fantomiker)

Lényeg a kérdésednél: lehetsz terhes, de ezt nem tudja senki még megállapítani, mert a tünetek más miatt is lehetnek, akár pszichésen is bebeszélhetes..jobb ha veszel teszted és megvárod a mensid..ha nem jön, tesztelj!

Mindenképp a használati utasítás szerint, mert ha korán tesztelsz kaphatsz téves eredményt..

Remélem nincs gond, legközelebb pedig az elején is védekezz, ha a barátod nem hajlandó..mehet erre is arra is, mert neki nem lehet nagy gondja a felelőtlenség egyetlen vesztese a gyerek és a nő!

2008. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!