Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshettem? Nem tudom...

Teherbeeshettem? Nem tudom mire véljem a " tüneteket". Részletesebben írtam lent róla.

Figyelt kérdés
A barátommal a menzeszem előtt egy héttel feküdtünk le (védekeztünk) de a kelleténél több ideig maradt bent.. Most szeptember 28.-án kellett volna megjönnie, reggel mikor felkeltem semmi se volt,délután sem és most este vettem észre hogy van egy piros folt az alsóneműmön gyorsan el is mentem a mosdóba mert nagyon bepánikoltam hogy a "pecsételő vérzés" vagy akár a menzeszem,magam alá tettem wc papírt ha esetleg több jönne inkább az fogja fel,de nem sokat változott ott is inkabb cseppek jelentek meg de élénk színű piros. A terhesség korai tünetei közül egyiket sem tapasztaltam se mellfeszüles,nem kell gyakran mosdóba járnom, az éhsegem egyáltalán nem nőtt, egyetlen egyel az ami a menstruációm előtt és alatt is jelentkezik az a szúró,fájdalmas érzés az alhasnál. Most este az ágyban különösen jobban fájtak a görcsök és intenzívebbek is voltak,nem igazan gyanakodtam még semmire mert kétségeim vannak. Szerintetek ? Nektek mi a véleményetek erről, teherbeesés vagy csak a menstruációm szórakozik ? A válaszokat előre köszönöm!
2014. szept. 28. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhességnek nincsennek olyan tünetei, hogy étvágy, rosszullét. Ezeket totál felesleges keresned, ellenben egy terhességi teszt hasznos információval tud szolgálni kimaradt menszesznél.
2014. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

védekeztünk) de a kelleténél több ideig maradt bent.


Megszakítás? Az NEM védekezés.

2014. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!