Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbeeshettem menszi...

Vajon teherbeeshettem menszi elött 3nappal?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie de semmi.Egész hónapban pharmatexel védekeztünk,de szombaton mondtam a férjemnek,hogy ugy is megjön nemsoká nem kell védekezni!

2013. jún. 4. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább a pharmatex mellett estél teherbe. (Már ha tényleg terhes vagy)

Pharmatexet leginkább olyankor érdemes csak használni, ha "nem baj ha becsúszik a baba", nem tekinthető rendes védekezésnek.

2013. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából nem baj.de hónapok óta ezzel védekeztünk.nem volt vele probléma
2013. jún. 4. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha baba van a dologban akkor a Pharmatex mellett eshettél csak teherbe! Nem egy barátnőm van aki azzal védekezett és mégis anyuka lett. A Pharmatex abszolut nem 100%-os! Tesztelj!!!
2013. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Pharmatex Pearl Indexe 35-40.

Ez azt jelenti, hogy száz nőből, akik egy éven át így védekeznek, 35-40 teherbe esik.

Tehát egy lennél a 35-40-ből.

Nem lenne meglepő...

2013. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült 13 hkm.
2013. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló!Először is gratulálok.És hogy történt?Megjött?Mikor teszteteltél?Volt valami tünet?
2013. jún. 5. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nem jött meg, hányingerem volt szédültem és sokat ettem. De mivel nem első gyerek így könnyen kitaláltam mi a helyzet. Tesztelni csak egy hónappal később teszteltem.
2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szédülni én inkább akkor mikor felkeltem.Enni viszont többet eszem.Menni akartam jövőhét szerdán dokihoz.Addig kivároki.Nekem is van már kislányom,de annyira nem egyértelműek a tünetek.
2013. jún. 5. 16:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Késői peteérés lehetett,mert 5 nap késéssel megjött!
2013. jún. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!