Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézné valaki a tesztemet?...

Megnézné valaki a tesztemet? Ugye ez negatív?!

Figyelt kérdés

Már nagyon ideges vagyok, nem szeretnénk harmadik babát, óvszerrel védekezünk (sajnos nem lehet mással) és már 5. napja késik. Ilyenkor szerintem már pozitívnak kellene lenni, ha terhes vagyok!

[link]


2014. szept. 30. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az első gyermekemmel mikor terhes lettem, a havi kimaradása után egy héttel csináltam tesztet, az full pozi lett. A kicsivel meg három nap kimaradás után nagyon nagyon halvány volt a második csík.
2014. szept. 30. 12:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt nincs még egy csík, ez negatív. Vagy te nem úgy látod?
2014. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De én is úgy látom, csak az előbb már halucináltam is, mert ahogy hirtelen ránéztem erős másodikat is láttam :)Amúgy nagyon szarul vagyok, hányingerem van, meg iszonyat fájnak a melleim. Két gyerek után, már tudom hogy milyen tünetekkel jár. Remélem nem vagyok terhes, Még egy éves a kicsim. Nem bírnám fizikailag, ha lenne harmadik. :(
2014. szept. 30. 12:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Negatív
2014. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen volt a kicsinél 3 nap késés után, és attól félek hogy még nem mutatja ki a teszt. Mindegy gyorsan kérek is időpontot a dokimtól, mert vagy ez van, vagy más probléma...

2014. szept. 30. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet csak az idegességtől késik.majd írj mit mondott a doki.
2014. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom.
2014. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is negatívnak látom.
2014. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Negatív!
2014. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem csak az idegeskedés miatt szórakozik velem a szervezetem :)Ráadásul a doki telóját nem veszik fel, még időpontot se tudok kérni :(
2014. szept. 30. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!