Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens phytotec segithet...

Premens phytotec segithet hasznalta valaki?

Figyelt kérdés

Ajanlottak a fenti gyogyszert..panaszaimra es azert mert.nem esem teherbe sajnos mar ket eve.

Valakinek valoban segitett teherbe esni?

Koszonom szepen a valaszokat elore!


2014. szept. 30. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Semi tapasztalat? Senki nem szedett ilyen gyogyszert hm.:-(
2014. szept. 30. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.


van tapasztalat, két hónapig szedtem, nekem semmit nem ért. milyen panaszokra adták? kivizsgálásra elküldött már az orvosod?

10 hónapot vártunk a kisfiunkra. mint kiderült, pajzsmirigyalulműködésem volt. gyógyszerrel helyre lett rakva és megoldódott a gond :)

2014. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Darabos mensesre es mellfeszulesre ajanlottak .

Ciklusrendezesre.voltam hormon vizsgalaton jok az eredmenyek.es teljes verkepem is van az is jo.

Csak nem szeretnem ugy szedni hogy nincs rola tapasztalat .nehogy meg roncsak a helyzetemen.

Nagyon szepen meg koszonem a tapasztalatokat ha valaki irna rola hogy valoban jo a premens tabletta?

Es koszi kedves valaszolo hogy irtal.

2014. okt. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!