Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen csináltátok meg...

Hány évesen csináltátok meg életetek első terhességi tesztjét?

Figyelt kérdés
És ki tudott róla családból?
2014. szept. 30. 16:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

17 évesen csináltam, mert azt hittem késik a mensim, de csak el számoltam :D negatív lett !

És 20 évesen amikor tényleg terhes voltam :) most 11 hós a lányom ! :)

2014. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
16. A barátom tudta és vaklarma volt :)
2014. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20 voltam, a barátom tudott róla. Szedtem gyógyszert rendesen, de nem jött meg a menszeszem. Vaklárma volt, egyszerűen csak nem menstruáltam egyáltalán a tabletta mellett.
2014. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22 voltam, bennem maradt az óvszer, úgyhogy később csináltam tesztet. Szerencsére negatív lett, akkor jöttem össze a párommal, aki most már a férjem. :) Most viszont nagyon nagyon örülnénk már végre egy pozitív tesztnek! :)
2014. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

19 voltam, pár hónapos kapcsolatban. Fogamzásgátlót szerettem volna íratni, kivizsgáltak, a kicsit magas bilirubin értékem miatt elküldtek hasi ultrahangra. A májammal minminden rendben volt, de a doki szétnézett lejhebb is. Aztán olyat mondott, hogy megnyílt alattam a föld... kérdezte az utolsó mensim dátumát, hirtelen nem is tudtam. Kérdeztem, miért érdekli... '24 mm-es a méhnyálkahártyám, de nem látok petezsákot.'

Kérdeztem, sok-e a 24, erre azt mondta, 16 fölött terhesség gyanúja áll fenn...

Gondolhatod... Friss kapcsolatban.... A drágám nem örült, én sem örültem. mindenki pánikolt.

A teszt negatív lett, másnap pedig megjött.

Ez öt éve történt, de azóta is együtt vagyunk. :-)

2014. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#25 vagyok, hárman tudtuk:anyukám, párom és én. Ezt elfelejtettem leírni.
2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19 évesen és a párom tudott róla. Első együttlétünk után nem jött meg és terhes tüneteim is voltak. A teszt szerencsére negatív lett. A dokinál kiderült, hogy nem beképzeltem a tüneteket, volt egy cisztám az okozta őket, nem baba.
2014. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én még soha. Pedig már nagyon szeretnék babát. Biztos izgis várni a teszt eredményét. 28N
2015. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
15evesen mert kesett a mestruaciom de kiderult hogy csak a fogamzasgatlo zavart be:)
2016. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!