Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók, hol történt, hány évesek voltatok, F vagy L, és mit csináltatok utána? *. *

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 07:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom lépcsőházában, kint villámlott :) augusztusban, 18/F és 15/L jó volt, de utána csak jobbak jöttek, az elsőt követte a második :)
2014. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az első csók egy ballagás napján történt, vendég voltam, miután lezajlott mentem pár haverommal a Hajógyárira, jól kiöltöztünk, rajtam hófehér farmer, piros cipő volt

Elkezdtem szemezni már pár órával az odaérkezésünk után, egy csajjal, meghívtam egy italra, beszélgettünk, döngött a zene a háttérben, már nagyon elkaptam az estét.

Két ujjammal végig simítottam az arcát, utána már meg is csókoltam

Rengeteget csókolóztunk, meg táncoltunk, együtt mentünk haza, bár szex nem volt, nem is vártam el mert többre tartottam, attól az estétől fogva már jártunk.

18 volt én pedig 20

21F

2014. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Buliban történt, legjobb barátomra ittunk. A srác egész este kereste a társaságom, aranyos volt. Teljesen kiütöttem magam, és vigyázott rám. Majd kimentünk friss levegőt szívni, ölében ültem, és megcsókolt.

Tetszett. Majd ott helyben szerelmet vallott. MegMosbyzott. :D Így mielőtt bármi lehetett volna, nem lett semmi.

Akkor 17L és 15F. (Igen, ezt mostanában tudtam meg, azt hazudta, hogy 16 éves... :D)

2014. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Egy szórakozóhelyen egy teltházas péntek éjszaka ittasan táncoltunk és akkor. Ennyire emlékszem az estéből kb meg hogy utána még kimentem vele nevetgéltünk a többiekkel :D 14 voltam és bárki bármit mondd nem bántam!!!

18/L

2014. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja ismertük egymást, moziba ment a társaság, a film közepénél csókolt meg. 16 voltam, ő 18. Nagyon nyálasra és bénára sikerült, de azóta belejöttem, jó tanárom. :D Több, mint 3 éve vagyunk együtt. 19L
2014. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

parkban. nem volt jó. asszem következőleg már vagy harmadik alkalommal náluk voltam, hát orálisan kitett magáért :) akkor 17 voltam


21f

2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerettek csókolózni? ;)
2014. máj. 3. 20:07
 8/16 r-chee96 válasza:
igen
2014. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze :) 19L
2014. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Finom, nyálas, szilveszter éjszaka történt. Folytattuk tovább, ölelések meg minden.... sosem felejtem el azt az estét. *.*

L

2014. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!