Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parom elment nem. Bennem....

A parom elment nem. Bennem. Majd pisilt és újra betette lehetek terhes? Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
A menzeszem 5 napja múlt el. Régebben akartunk babát akkor próbálkoztunk 4 hónapot nem jött össze. Közbe szakitottunk most újra kibekultunk....de most.meg ez.megint friss nem kéne meg baba. Bár nagyon szeretnék mar meg ő is...csak ugye nem reg bekultunk ki....Amilyen szerencsétlen vagyok pont most jön össze:)

2014. okt. 1. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha pisilt, elméletileg kiürült a cső...évente 100 igy védekező nőből 32 lesz terhes...kisértitek a sorsot:)
2014. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.....tudom h kísértem de ha jön jön:)
2014. okt. 1. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen kapcsolatra nem is vállalnék gyereket, már ne haragudj.

Nem valószínű, hogy most becsúszott a baba. Azért rendesen kéne védekezni.

2014. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valaki jart mar igy? sok szazezren vilagszerte csak ebben az evben...

a pisiles nem szamit, ha mondjuk megmosakodott volna az inkabb, de az elovaladek is tartalmazhat himivarsejteket, igy az sem biztositek semmire, ahogy a megszakitas sem.

2014. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem tette volna vissza is lehetnél terhes.

én megszakítással kaptam be a legyet (és nem a csávóm, hanem a módszer volt megbízhatatlan)

de anyának lenni klassz dolog :)

2014. okt. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyet értej kedves utolsó:))
2014. okt. 2. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, most akarsz gyereket vagy nem?

Ha nem, akkor védekezz (óvszer, gyógyszer).

2014. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!