Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete buliban voltam, ahol...

2hete buliban voltam, ahol megujjazott egy fiu es mar ott tartottunk hogy berakja nekem, de mondtam hogy nem szeretnem aztan vegul megis, es epp hogy csak betette mar vette is ki, lehetek terhes? Teljesen szaraz volt neki!

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

újabb okos tini...

vegyél egy tesztet, az megmondja a tutit, ellenben velünk.

2013. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem! De ne játssz a tűzzel!!!! Sokkal nagyobb gáz lesz, ha elökörködöd és nem védekezel. Ha már nagynak érzed magad a szexhez, akkor légy figyelj oda! Nem bántalak, nehogy azt hidd, de jobb félni, mint megijedni!
2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. Megérte?
2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg a terhességen kívül hepatitiszes is lehetsz, meg szifiliszes is, meg gonorreás és még egyebek...MIÉRT OLYAN NEHÉZ ÓVSZERT HÚZNI???
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként ismerted a srácot? nem csak terhes lehetsz, de így betegséget is elkaphatsz..
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A terhesség csak az egyik rossz, ami ilyenkor történhet Veled. Bármilyen nemi úton terjedő betegséget elkaphatsz!!!
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen ismertem
2013. febr. 18. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esélye,de semmi sem kizárt!!

Azért jobb félni,mint megijedni!!Most majd lehetsz ideges amíg meg nem jön a menzeszed,aztán ha meg késik,akkor veheted a teszteket!!

Legközelebb ne engedd,hogy óvszer nélkül csak úgy betegyék neked!!!

2013. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!