Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezzük a kistesót, de egy...

Tervezzük a kistesót, de egy kezelés miatt csak 3 hónap múlva lehet. Addig én megőrülök, nagyon vágyok babára! Ti hogy húzzátok az időt fejben?

Figyelt kérdés
Akármi tipp jól jön! :) Egész nap erre gondolok... pedig nem unatkozom, rengeteg tennivalóm van, alig van szabad percem, de minden nap ezen rágódom, hogy az még olyan messze van, jövőre! :(
2014. okt. 2. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
(Nem babavárással kapcsolatos kezelés, más eü probléma.)
2014. okt. 2. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nemrég álltunk rá a babatémára, 2. hónapja nem sikerül. Nem kezelés, hanem nekem egy új munkalehetőség miatt úgy néz ki, most kicsit szüneteltetni kell a témát. Épp, hogy ráizgultam a dologra, most meg hagyjuk abba?! Hát nem egyszerű. És nekünk szerintem ez nem 3 hónap, hanem minimum egy év lesz :( Nem tudom , mi legyen.
2014. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon sajnálom!!! :( Egy év? Megkérdezhetem, miért? Nincs más megoldás? :(
2014. okt. 2. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberként elfogadod, hogy a dolgok nem mindig alakulnak úgy ahogy az ember megálmodja.

Nem ijesztgetés miatt de mi van ha próbálkoztok aztán 2-4év múlva jön a baba, az is benne van.

2014. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!