Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt elött vagyok. Szeptem...

Nem várt elött vagyok. Szeptember 7-én volt utoljára.22 napos ciklusaim vannak, szóval október 5-re nem várom. Semmi jele, hogy megjönne. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Mensi elött mindig fájtak a melleim legalább egy hétig,most nem.Az a legrosszabb,hogy semmit nem érzek,se puffadás,se görcsök,se mellfeszülés,semmi.Lassan egy éve probálkozunk kistesóval.

2014. okt. 3. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk!
2014. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltatok peraze lehet.
2014. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nemvárt napján tesztelj egyet! X-epil nagyon jó! Nekem nemvárt előtt két nappal szép pozitív lett!

Sok sikert!

6hkm

2014. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értem!!ha szept.7-én volt a ciklus első napja akkor már rég késik vagy nem 22 napos a ciklusaid !vagy nem inkább 32 naposat akartál írni???mert ez így nem stimmel!már bocs!!
2014. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem tesztelj egyet, én a ciklusom 27. napján teszteltem szép pozitívat és átlagban 30 naposak a ciklusaim.
2014. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!