Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus diagram, eddig jól néz ki?

Ciklus diagram, eddig jól néz ki?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 3. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ez aztán szépen emelkedik. Igen, eddig jó, még várni kell, hogy fent marad-e vagy ingadozik majd a későbbiekben is.
2014. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szuper! tökéletes az időzítés, ennél jobbkor nem is lehettetek volna együtt, ez nagyon babagyanús görbe :)


drukkolok ezerrel!!!!!!!!!! 10.dpo-n már tesztelhetsz 10-es teszttel :)

2014. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ebből a pár értékből sajnos még semmire sem lehet következtetni. Jó lenne, ha mindennap ugyanabban az időben mérnéd a hődet, mert csak akkor lehet biztos eredményt mondani.
2014. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és milyen jó lenne ha minden este aludnék. Vagy ha minden nap egy bizonyos időben otthon lennék, sajnos nekem nem olyan kényelmes az életem. Így és ennyit tudok csak megoldani.
2014. okt. 3. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nem megbántani akartalak, de a hőmérőzésnek sajnos pont az a lényege, hogy minden reggel, azonos időben kell mérni a hődet. Csak akkor kapsz egy reális görbét. Azért még nem kell nekem esned! Ettől függetlenül drukkolok.
2014. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!