Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kene megjonnie, mit gondoltok?

Ma kene megjonnie, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mar negy eve egyutt vagyunk a parommal, orulnenk egy babanak, de nem surgetjuk, meg varnank vele kicsit. Ovulacio napjan egy percre belemhatolt ovszer nelkul, majd folytattuk ovszerrel. Hot nem mertem, kicsit fajdogal, gorcsol a hasam, de nem tunik ugy mintha ma meg akarna jonni. Mit gondoltok, mennyi eselye van a terhessegnek? :)
2014. okt. 3. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon kevés .....miért nem beszélitek meg és vágtok bele rendesen ?
2014. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel ennyitől terhes, abban biztos lehetsz.
2014. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez édes kevés ahhoz,hogy teherbe ess..

Csináljátok "rendesen" és akkor valószínűbb a baba:)

2014. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatjuk hogy gyakorlatilag 0% az esélye?
2014. okt. 3. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ennyitől nem vagy terhes. :)Nagyon kevés százalék van rá.
2014. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát közel van hozzá. Nézd csak meg mennyien próbálkoznak és mennyi minden trükköt vetnek be és mégis hosszú hónapok alatt lesz csak baba. Vagy évek... Vannak csodák meg extrém esetek de nem gyakori. Mindig azt sulykolják hogy védekezni kell mindenhogy, mert úristen azonnal mrgszakítással is gyerek lesz ami fiatalon aki nrm akar gyerekrt baromi fontos, de jó lenne azért hozzátenni hogy nem így van. Nekem is csalódás volt hogy nem lett első hónapban bsba, de a másodikban sem. Ha ezt tudom nrm strrsszeltem volna amikor évente egyszer elfelejtettem bevenni a gyógyszert. Csináljátok élesben, ha készek vagtok rá tényleg mert lehet igy is hónapok telnek még el. Sok sikert:)
2014. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: nektek hányadik hónapban jött össze a baba? (ha már összejött)
2014. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a harmadik, meglátjuk:)
2014. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!