Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan problémával fordulok...

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy a menstruáció utáni 3 napon voltunk együtt védekezés nélkül a férjemmel. Utána már csak védekezéssel voltunk együtt. Volt körülbelül 2 hete egy pici rózsaszín folyásom és megijedtem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt még itthon megmaradt fogamzásgátló (nacrez) vettem be belőle 4-5 tablettát. Nem lehetek terhes ugye?

2014. okt. 5. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De. Semmivel nem védekeztetek. Lehetsz terhes.


Amit atesteddel művelsz, félelmetes. Felnőttként ideje lenne elolvasni, egy-egy bogyó mire való. Nyílt leszek: A 4-5 tabletta, amit bevettél szart se ért.

2014. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a 3.ik nap nincs érett petesejt....
2014. okt. 5. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
6. napi babával én ezt cáfolnám.
2014. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A spermiumok megfelelő körülmények között 5 napig életképesek. Mensi kb. 5 nap, utána 3 nap, az már a ciklus 8. napja. Erre rájön a spermák életképessége, tehát 8-13. napig képesek megtermékenyíteni. Papírforma szerint 14. nap az ovuláció, csak egy ember nem tankönyv. Szerintem még ne nyugodj meg!
2014. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem a 3.ik nap nincs érett petesejt...."


Ezzel csak az a gond, hogy a mensi utáni 3. nap az nem 3. nap, hanem a mensi hossza + 3 nap. Ugye érted?

2014. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A ciklusod első napja a mensi első napja... ahhoz képest kell nézni, hogy hányadik napon voltatok együtt és az nem 3.
2014. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3 ik válaszoló. Te babás vagy? /-ik napon voltatok együtt?
2014. okt. 5. 11:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap kell megjönnie, semmi terhességi tünetem nincs. Évek óta működik ez nálunk sosem volt vele gond....
2014. okt. 5. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó is ha nem lesz gyerek. De buta vagy ha azt hisze pár maradék bogyó segít majd!!Mire is tanítanád a gyermeked?! Tanulj meg védekezni normálisan és ne játsz a tűzzel ha nem akarsz megégni.A.
2014. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az én dolgom hogy örülök-e neki vagy nem hogy lesz baba vagy nem. Lehet elszámoltam magam, de attól nem kell leírni az embert.Szoktunk és védekezünk is! Amúgy már van gyerekem.
2014. okt. 5. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!