Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan azt mondják, hogy...

Sokan azt mondják, hogy érzik, hogy babát várnak. Honnan lehet érezni, és aki érzi, mitől különleges, hogy megérzi ezt?

Figyelt kérdés
Sokan meg miért dilemmáznak, hogy teherbe estem-e vajon vagy sem? Bocsánat, lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést
2008. aug. 11. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én azon szerencsések közé tartozom akik megérzik a babát. Nem tudom,hogy ez miért van és megfogalmazni sem ,hogy miből éreztem meg mindkét esetben. Nekem két gyönyörű kisfiam van és még 2-3 hetes terhesen azt is megmondtam a férjemnek kisfiút várunk. Fogalmam sincs miért van így. Talán ez egy adottság. Igaz mást nem érzek meg előre..de nem is baj:)))
2008. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is megéreztem, hogy terhes vagyok. Előtte sokszor dilemmáztam, vajon vegyek tesztet, megjön, nem jön... A babát nem mostanra terveztük, néhány hóval későbbre, mégis, amikor megvettem a tesztet már tudtam, hogy Ő úgy döntött, most jön :-D Az első teszt negatív lett, de tudtam, hogy terhes vagyok. Teljesen természetesnek tűnt, nagyon furcsa volt... A második digitális teszt eredményét két nappal később meg sem vártam, odaadtam kispapának, hogy tessék, várd meg te a plusz jelet én már tudom. Természetesen pozitív lett!!

Kérdésedre válaszolva nem tudom, hogyan lehet megérezni, vagy hogy midenki megérzi-e. Ez olyan volt, ami sokkal mélyebbről jön, mint eddig. Ha hiszel a lélekben, talán lehet azzal magyarázni, hogy már nem vagy egyedül, azért tudod. Ha hiszel a biológiában, akkor talán azzal lehet magyarázni, hogy olyan változások indulnak meg azonnal benned, amik jelzik, hogy úton van valaki benned.

Ha harmóniában élsz a testeddel, szeritem tudni fogod. Én pl útálom a spenótot, de terhességem kb 3. napján levettem a boltban a polcról egy zacsival és megettem nyersen fél kg-t. Miért? Nemrég olvastam utána, hogy rengeteg benne a folsav (is). Akkor még nem szedtem tabi formában. Talán az embernek van maradt még néhány ösztöne és kapcsolata a testével, amit az ezerévek még nem nyomtak el. Érdemes meghallgatni és figyelni rá. Különös...:-)

2008. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!