Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti bevállalnátok igy még egy...

Ti bevállalnátok igy még egy gyermeket?

Figyelt kérdés
A férjemmel már van egy gyermekünk, 3 éves. Ő keres 140000-150000 körül, én 4 honapja mentem vissza dolgozni, sajnos a szüleim miatt vonnak a fizumbol, igy csak 70-80 ezret keresek.Van saját lakásunk, hitelmentes, viszont van egy személyi hitelünk, még 3 évig 30000 forint. Nem terveztünk még egy gyereket, de ugy néz ki terhes vagyok. A munkahelyemen veszélyes anyaggal dolgozom, szoval terhesség alatt nem tudnák tovább dolgozni. A lakásunk nem tul nagy, 2 szoba fürdö, nappali konyha, kb. 80 négyzetméter. Ha tényleg terhes vagyok, nem tudnám elvetetni, a szivem szakadna meg.. A kisfiunknak megvan mindene egyébként. A férjem őrülne, ha terhes lennék, de én félek hogy ha otthagyom a munkám, nem tudnánk megélni
2014. okt. 6. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem ertem mi a kerdes. Orulnetek neki, el nem vetetned, tehat ha terhes vagy, akkor mostantol 4en vagytok!
2014. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Az lemaradt, h en spec 200.000 ft nettobol (gyednel meg kevesebb) nem tudnek eltartani egy negy fos csaladot, de ezt nektek kell tudna, h mennyi marad ho vegen!
2014. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

Persze, hogy bevallalnam a helyedben. Nalunk is hasonlo a helyzet, mi alberletben lakunk es most szuletett meg a 2. kislanyom. Ferjem 130 ezret keres, en 105 ezret alapbol (most a tgyasom 94-97 ezer korul van), plusz 26 csaladi a ket gyerekre. Boven kijovunk belole.

Szerintem ezen ne aggodj :-) Gratu a babahoz! :-)

2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
persze hogy örülnék neki, de nem ilyen körülmények közé. Azt pedig nem akarom, hogy a meglévő gyerek hiányt szenvedjen valamiben, mert bevállalnám a másodikat. A kérdésem pedig az, hogy ti megtartanátok-e ha a helyembe lennétek? vettem tesztet, de még nem mertem megcsinálni..
2014. okt. 6. 11:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Még csak 4 honapja mentem vissza dolgozni, nem tudom hogy járna e valami juttatás a terhesség alatt, meg szülés után kapnák e gyedet, vagy csak gyest? Milyen juttatások járnak ilyenkor?
2014. okt. 6. 11:26
 6/26 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tesztet, addig nincs értelme a vekengésnek. Még akkor sem, ha nagy az unalom.
2014. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tesztet :)
2014. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ok akkor mindjárt megcsinálom
2014. okt. 6. 11:36
 9/26 anonim ***** válasza:
Hajra:-). En sem ertem hogy lehet kibirni, ha az ember azt hiszi terhes, van nala teszt, akkor miert nem lehet rapisilni? en a masik veglet vagyok, 3ra is rapisiltem aznap mikor nem jott meg (nem egyszerre:-D) olyan kivancsi voltam.
2014. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na???
2014. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!