Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy egy teszt pozitív és ciszta van a háttérben? Akkor mennyire halvány vagy erős a teszt?

Figyelt kérdés
3 napja volt egy csík barnázásom, azóta a nagy semmi, se menszi semmi. Most csináltam egy tesztet egyértelmű pozitív, nem halvány. De mégis volt már többször cisztám, ami elmúlt magától, de soha nem teszteltem olyankor, és most arra gondoltam mi van, ha csak a ciszta miatt pozitív a teszt? Ki tesztelt pozitívat és ciszta volt? milyen volt a teszt? mennyire erős?
2014. okt. 6. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt cisztám,es a dokim azt mondta mikor mentem 3evre ra egy pozi teszttel a kezembe"amit sztem ciszta okozott",hogy ilyen nincsen.Attol nem lesz pozi egy teszt!

En is babat vártam akkor!

(Halkan) gratulalok!

2014. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sokszor volt cisztám, de nem volt tőle erős pozitív tesztem!


Anyuci vagy, gratulálok!!!!!!

2014. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második lányomnál volt (számomra) nehéz teherbe esnem. Az első lányunk szinte "ránézésre" megfogant. A második "csak" a 4. hónapra jött össze. De akkor már kértem előtte teljes kivizsgálást, stb.. Mire mentem vissza a leletekkel, kiderült (előtte 2 nappal), hogy terhes vagyok.


Én rögtön kérdeztem a dokit, hogy lehet-e ciszta a háttérben és amiatt lett pozitív a teszt (igen halvány volt)?! Azt mondta, hogy kizárt, ilyen nem létezik. Ez csak mende - monda. Ezután megmutatta a kis "cisztámat" és visszahívott 3 héttel később. Akkor már szívhang is volt és onnantól kezdve kezelte élő magzatnak, terhességnek.

2014. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, cisztától biztosan nem. Nekem gyakorlatilag csak ciszták voltak a petefészkemben, de amikor nem vártam babát, soha nem lett még egy halvány csík sem (én úgy tudom amúgy, hogy hcg termelő petefészekdaganat okozhat pozi tesztet iszonyú ritkán). Terhes vagy, gratulálok!!!
2014. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de annyira nem hiszem el, hogy most nekem is sikerült, mert már kb 2 éve nem sikerült, régen feladtam már, csak együtt voltunk, néha kedvem sem volt, csak férjem akarta, nem csak a baba miatt, hanem engem akart:))) és akkor most meg egyik nap csak egy pecsét, és most meg ez a teszt. Kész vagyok, mintha nem is velem történne. Főleg, hogy eddig mindig úgy lettem terhes, hogy barátnőm lett előbb terhes és utána én fél évre rá. Pontosan fél év van a két gyerekünk között. SZóval most nem lehetek terhes, mert Ő nem az:)) szóval annyira nem hiszem el. Már ilyen idióta gondoltaim vannak:)))) 2 év után egyik hónapban sem jött össze, akkor éppen most, amikor elkezdtem teljesen lemondani róla és visszamentem dolgozni. hát, ez most nem tudom... fura érzés. Nem tudok ezzel mit kezdeni.
2014. okt. 6. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 1 hónapja derült ki, hogy 4 darab cisztám volt a két petefészkemben összesen, ráadásul jó nagyok, a legkisebb 4, a legnagyobb 6 centi. Úgy derült ki, hogy elkezdtek kifakadni, és kórházba kerültem, de legalább már nincsenek :)

Próbálkoztunk egész nyáron, és egyszer sem teszteltem pozit, pedig ezek azért tényleg nagy ciszták voltak, ha ezektől nem lesz pozi a teszt, akkor semmitől.

Gratulálok, babád lesz :)

2014. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) remélem
2014. okt. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!