Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszonyúan fájnak a mellbimbóim...

Iszonyúan fájnak a mellbimbóim, elviselhetetlen ha hozzáér valami. Nagyon meg vannak duzzadva. A 22. napomon vagyok. Mitől lehet ez? Peteérésem a 16. napon volt. Clostyt szedtem, lehet ennek a mellékhatása?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyógyszerrel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de az előző ciklusomban nekem is pé után egy héttel elkezdtek feszülni a melleim, késett 2 napot, mégis megjött.

remélem nálad baba lesz!

2008. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nekem nem feszülnek, hanem a mellbimbóim nőttek meg a duplájára.
2008. aug. 11. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm. Olyan ismerős a szitu! Remélem nálad baba lesz, mert nálam az volt az oka! Szorítok, hogy sikerüljön!

31 hetes kismama

2008. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is megnőttek a bimbóim, a párom vette észre.(izgalmi állapotban dupla akkora volt, mint szokott lenni hasonló helyzetbven) Nem tudom, h ez jelent-e valamit.

a mellem fáj, de nem elvislehetetlen. Ma vagyok a 26. napon. remélem van valaki odabent.

2008. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem nottek meg a bimboim, de majd bediliztem énis, olyan érzékeny volt!! nekem segített az, hogy ejszakara is melltartót viseltem, a legkevesbe eros sportmelltartót


nalam is babó volt az oka, és en is szedtem clostylt!

11 hetes kismamó


sok boldogsagot!

2008. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma teszeltem a 35. napomon..És CSODA TÖRTÉNT, mert két csíkos a tesztem!!!!!!! Nagyon boldog vagyok! Mindenkinek kívánom ezt a csodálatos boldogságot!
2008. aug. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!