Pozitív ovuteszt?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem ovutesztet használni, a mai az első pozitív tesztem.


[link]


Még szoptatok, ezért a hőm 36,5-6 volt az előző napokban, ma reggelre 2-3 tizedet esett.

Meg tudnátok nekem mondani, hogy:

- akkor ez most az jelenti, hogy a peteérésem ma van, vagy holnap lesz?

- ha tegnap este együtt voltunk a férjemmel, akkor már jó esély van babára?

- időn túli ovutesztnél sötétedhet a kontrollcsík? Először negatívnak hittem, mert kicsit mintha halványabb lett volna a kontrollcsík, de pár perc múlva sötétebb lett. Akkor ez biztos pozitív?

Bocs, a hülye kérdésekért, nincs még tapasztalatom az ovu tesztekkel.



2014. okt. 7. 09:46
 1/6 anonim válasza:

Szia.

Szerintem ez pozitív,de mikor csináltad a tesztet?Az ovulációs teszt azt jelzi,hogy 24-48 órán belül bekövetkezik a t.repedése :)

2014. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Most csináltam fél órája.
2014. okt. 7. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti + :) A tegnapi akció is jó időzítés, de én ma és holnap is próbálkoznék még. :) Én is használtam tesztet az első két hónapban, de sose tudtam annyira kielemezni, hogy tudjam, mikor "kell" együtt lenni. Szerencsére én megérzem az ovufájdalmat, így az alapján próbáltam belőni, de az első két hónap sikertelen volt. A 3. hónapban nem teszteltem, nem foglalkoztam vele, csak kétnaponta együtt voltunk + ovus fájdalomkor, és most vagyok a 6+3 hetes. :)
2014. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Gratulálok a picihez! :)

Én sem használtam eddig tesztet, de a szoptatás annyira bezavar a ciklusomba, hogy fogalmam sem volt, mikor lehet PÉ-m. Ma vagyok a ciklusom 28. napján. :D

Eddig mindkétszer spontán az első hónapban jöttek a lányaink, a második ugyanígy szoptatás alatti hosszú ciklusban fogant. Harmadikra jó lenne egy kisfiú. :)

2014. okt. 7. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szorítunk nagyon! :) Én is kis pöc*öst szeretnék, elsőnek. :)
2014. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szorítok Neked! :)
2014. okt. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!