Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már nagyon szeretnék...

Én már nagyon szeretnék babát, de párom még egy-két évet várni akar.8 éve vagyunk együtt, szerintem én már készen állok rá. Úgy gondolom ő is, de neki még kell ösztönzés. Mit tegyek? Ti voltatok így?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Fogadd el es várj. Hány évesek vagytok? Munka, lakas? Egyutt éltek?
2014. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Hany evesek vagytok?
2014. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én 28, ő 27, 6 és fél éve élünk együtt.
2014. okt. 7. 15:31
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Ertem... Hat, ha o nem akar meg, akkor várni kell. Gyereket csak közösen szabad vállalni,
2014. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, a keresetünk havonta 400ezer forint, tehát ez nem is lenne akadály. Bátyáméknak a gyerekeivel meg mindig olyan aranyosan el tud játszani, csak úgy lógnak rajta.
2014. okt. 7. 15:37
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyik batárnőmnél ez volt a felállás, de a lány már 34 éves volt, aztán elege lett, mert kb soha nem volt megfelelő az időpont egy gyerekre a fiú szerint, csak félt. Barátnőm nagyon mérges lett egyszer és mondta, hogy akkor viszont részéről vége erre a srác elmondta őszintén, hogy fél és hogy akarja is meg nem is. És elkezdtek próbálkozni, majd 4 hónap múlva siekrült is a baba, és most már megszületett 1 éves lesz. Imádják. koraszülött lett. De ők idősebbek, persze az is igaz. Nekem az a véleményem, hogy a férfiaknak amíg nincs ott a pozitív teszt nem nagyon lesz megfelelő az idő, és nem lesznek igazán felkészülve. Annyira már nem vagytok fiatalok. Én is ilyen idősen lettem az elsővel terhes és jó volt így. most már van két gyerek és várom éppen a harmadikat, akivel még cska 5 hetes lehetek, de a Párom kb most is vagy egy napig csak gondolkodott, hogy most akkor mi is van:))) Mára már észnél van és várja, hogy menjek majd két múlva dokihoz:) szóval érdekes némelyik férfi:) Szerintem beszélj vele őszintén, és kérd meg, hogy mondja el miért érzi azt hogy nem elég érett az egészre. Mikor gondolja, hogy ideális lenne az időpont? és meddig szeretne várni. Konkrétan kell megbeszélni ezeket, és utána látod úgyis hogy merre tovább. Lehet mond egy olyan indokot ami Téged is meggyőz, vagy legalább tudod Ő meddig akar várni.
2014. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Többször céloztam már rá, és Ő is azt mondta jó lenne ha lenne, de ne most. De ha így nézzük, akkor mindig lesz valami amiért azt lehet mondani, hogy "ne most". Volt már valaki ilyen helyzetben, és inkább titokban bevállalta a gyereket? És hogyan alakult utána?
2014. okt. 7. 15:46
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, és beszélgettünk róla, most éppen suliba jár levelezőn, 3 és fél éves a suli, és azt mondta ha végez akkor jöhet. Csak már több mint 4 éve jár... és még van azt mondja mésfél. Kicsit minta húzná is az időt ezzel.
2014. okt. 7. 16:02
 9/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,én már akartam,ő még várni akart,mondjuk ő mondta,hogy mikor,és hány évesen szeretne,ez nekem is elfogadható időn belül volt.Azért van különbség a között hogy most nem akar,de egyébként 3-4 éven belül szeretne,vagy a között,mint mikor a barátnőmet hülyítette a pali,hogy persze majd akar,ő várta,aztán az lett a vége,hogy a pasi szakított vele.De ezt neked kell érezned,hogy a pasi melyik kategória.
2014. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mi már túl vagyunk egy szakításon, mert akkor nem tudtunk sehova sem lépni, mindketten azt éreztük, megállt és egysíkú az egész. Másfél hónapig bírtuk. Újból kezdtük, akkor sok mindent megbeszéltünk, ez is köztük volt. Úgyhogy nem hiszem, hogy csak hülyíteni akar 8 év után is...
2014. okt. 7. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!